Strona Główna
Autor
Podróże
Kontakt
Linki
  Mam zamiar przenieść się do Szwajcarii. Zawsze marzyłem o kraju, w którym góry są wyższe od podatków.


'Zawsze chciałem zostać drwalem!'


Cześć, mam na imię Mateusz, pomysł własnej strony internetowej dojrzewał u mnie od dawna i od dawna wiedziałem, że jej tematem musi być szeroko pojmowana turystyka górska.

Obecnie prawdą stało się stwierdzenie: 'Pokaż mi swoją stronę internetową, a powiem CI kim jesteś'. Błędem było by oczywiście wnioskowanie, że ten kto jej nie posiada nie istnieje, jednak rola jaką odgrywa internet w naszym codziennym życiu staje się coraz bardziej znacząca.

Celem tej stronki, jest pokazanie świata od innej strony z 'wyższego poziomu' ... ze szczytów naszych gór.

Naszych - czyli polskich, europejskich, ...

Na co dzień jestem studentem AGH w Krakowie, gdzie uczę się m.in. mechaniki i wytrzymałości. Umiejętności przydatne nie tylko w celach zawodowych... w końcu wszystko co nas otacza podlega bezlitosnym prawom fizyki.

Na stronie tematem dominującym jest turystyka i podróże, pasją to oczywiście zaraziłem się od starszyzny i wszystkich którzy zechcieli mi pokazać alternatywne sposoby spędzania czasu wolnego. Stąd zainteresowania wspinaczką, speleologią, turystyką rowerową, .... i innymi formami podróżowania, które czasem nawet trudno nazwać :]
Już jako embrion chodziłem po górach, a bierny odpoczynek wywoływał u mnie wysypkę i objawy gastryczne. Mało się od tego czasu zmieniło.

Moja przygoda, zaczęła się lata temu w Beskidach, potem była Jura, Sudety, Tatry. PóŸniej poznałem Gorce. Aż nagle nastał pierwszy sezon zimowy, a po nim skok w nadprzestrzeń czyli Alpy i Dolomity.

Co dalej?

Plany były od zawsze, a teraz jest ich jeszcze więcej...

A jeśli ma się jakieś cele to trzeba je realizować!Do zobaczenia na szlaku (lub poza nim) !


Autor

Mateusz

Szczyt: Starorobociański - TATRY

nartki

team

©Design by Coffee.